حکمت کهن
علوم باطنی ، فراروانشناسی

شانس چیست ؟ – قدرت شانس ، انرژی احساس و فکر

شانس چیست ؟ - قدرت شانس - ماده و انرژی - انرژی احساس و فکر - شانس

انرژی افکار ما در محیط پخش می شود و روی همه چیز تاثیر می گذارد. احتمالا برای شما پیش آمده که از محل و یا مکانی متنفر باشید و دوست نداشته باشید که به آنجا بروید. این مسئله دقیقا به خاطر وجود انرژی های منفی موجود در آنجا است که روی شما تاثیر گذاشته و شما به صورت ناخودآگاه از آنجا فراری می شوید. و هزاران پدیده دیگر که علت همه آنها انرژی است. در مورد شانس هم همینطور است. … وقتی ما احساس کنیم خوش شانس هستیم بر روی محیط و جهان هستی تاثیر می گذاریم فکر ما احساس ما و باور های ما باعث می شود انرژی هایی در دنیا پخش شود که ما را به سمت خوش شانسی هدایت کند. …

0 644

طول موج و ارتعاشات ماده و انرژی در کائناتقدرت شانس ،  شانس چیست ؟

واقعا شانـس چیست؟

آیا شانس واقعیت دارد؟

انرژی مثبت چیست؟ انرژی منفی چیست؟
فرکانس و طول موج انرژی

 

مقدمه
ماده – انرژی – شانس

آیا این مقولات واقعیت دارد؟ یاخرافه ای بیش نیست؟ از آنجا که این مسئله سوال بسیاری از مردم است در این مقاله با دیدگاه علمی و غیر متعصبانه به آن می پردازیم. شانس. طول موج و فرکانس انرژی افکار و احساس فرد. ماده و انرژی و ناخودآگاه. انرژی مثبت.

ابتدا باید در مورد انرژی و ماهیت آن صحبت کنیم . خیلی از آدمها حتی نمی دانند که این دنیایی که در آن زندگی می کنیم از چه چیزی ساخته شده است. پس ابتدا باهم طبق نظریه های علمی راه خود را پیش میبریم و به این میپردازیم که دنیا از چه چیز ساخته شده است؟:خواندن این مقدمه برای روشن شدن مطلب لازم است. ناخودآگاه.

دنیای اطراف از ماده و انرژی ساخته شده است. ماهیت انرژی هنوز به طور کامل کشف نشده است اما می دانیم که انرژی با فرکانس نیز سنجیده می شود. هرچه فرکانس یک انرژی بالاتر باشد ، قوی تر است.

انرژی لطیف فکر - ذهن - احساس. ناخودآگاه
انرژی لطیف فکر – ذهن – احساس
ماده از چه ساخته شده است ؟ از ملکول
ملکول از چه ساخته شده است ؟ از اتم
اتم از چه تشکیل شده است؟ از پروتون و الکترون و نوترون.
الکترون که جرم ندارد و در حقیقت فقط انرژی است. پروتون تمام جرم اتم را در بر دارد.

و اما پروتون از چه ساخته شده است؟

در کتاب استفان هاوکینگ آمده است:

 

” تقریبا بیست سال پیش چنین فکر می شد که پروتون ها و نوترون ها ذراتی بنیادین هستند ولی آزمایش های که در آنها پروتون ها با سرعت های زیادی به پروتون ها یا الکترون های دیگر برخورد می کردند نشان دادند که آنها در واقع از ذرات کوچکتری تشکیل یافته اند و آنها کوارک هستند. ” انرژی مثبت.

و اما آخرین سوال این است که کوارک ها ازچه ساخته شده اند؟

جواب سوال را خود استفان هاوکینگ به ما داده است. او میگوید کوارک ها از انرژی ساخته شده اند. انرژی مثبت.

پس می توانیم بگوییم همه چیز در این دنیا از انرژی ساخته شده است. چون طبق نظریه نیوتون جهان از ماده بعلاوه انرژی ساخته شده است. دیدیم که اخیرا کشف شده است که ماده نیز از انرژی ساخته شده است.

فرکانس و طول موج - انرژی و ماده ، شانس
فرکانس بالا و پایین
طول موج کوتاه و بلند
تنوع نوع ماده در دنیا و فرکانس و طول موج انرژی

تنوع نوع ماده در دنیا به فرکانس و طول موج انرژی مربوط می شود. اگر همه چیز در دنیا دارای یک فرکانس و ارتعاش بود همه چیز یکی می شد. هرچه فرکانس بالاتر باشد پس جنس لطیف تر می شود. لطیف ترین جنسی که قابل دیدن و لمس کردن است آتش است. و سخت ترین ، سنگ و فلز هستند که ارتعاش پایینی دارند.

و اما ما اکنون به جنس های لطیف می پردازیم و در آنها کنکاش می کنیم. افکار ما و خاطرات و ذهن ما ماده ای هستند با انرژی و فرکانس بسیار بالا. به همین دلیل غیر قابل دیدن هستند. اما قابل درک هستند. برای همین است که وقتی فکر می کنیم یا درس می خوانیم گرسنه می شویم. چون از توان موجود در خود برای تولید انرژی فکر استفاده کرده ایم و حال باید انرژی از دست رفته را برگردانیم. ناخودآگاه.

طی آزمایش بسیار دقیقی که در یکی از دانشگاههای آمریکا در سال ۱۹۶۵ انجام گرفت دانشجویی را بر روی ترازویی با حساسیت بسیار بالا قرار دادند و از او خواستند که که یک ضرب ۵ رقمی را در ۵ رقمی انجام دهد و هنگام محاسبه مشخص شد که وزن دانشجو در حد بسیار کم افزایش یافته است.

بنابر این انرژی ، وزن هم دارد. پس افکار منفی و مثبت هر کدام دارای وزن و ارتعاش خاص خود هستند. و حتی می توانند بر روی محیط اطراف و انسانهای دیگر تاثیر بگذارند. به همین دلیل است که وقتی موسیقی ملایم گوش می دهیم ، آرام می شویم. اما وقتی به موسیقی تند و خشن گوش می کنیم ، مشوش می شویم. این تنها به خاطر تفاوت فرکانس های دو موسیقی میباشد. انرژی مثبت.

فرکانس و طول موج انرژی ، شانس chance. ناخودآگاه
تنوع نوع ماده در دنیا به فرکانس و طول موج انرژی مربوط می شود. هرچه فرکانس بالاتر باشد ، جنس لطیف تر می شود. افکار ، خاطرات و ذهن ما ماده ای هستند با انرژی و فرکانس بسیار بالا.
رمز و راز دنیایی که در آن زندگی میکنیم در انرژی و ماهیت آن نهفته است. به همین دلیل است که انیشتین بزرگترین دانشمند ، مهمترین فرمول را  E = MC^2 میداند و حاصل سالها تفکر و تحقیق در همین فرمول گنجانده شده است.

فرمولی که به بررسی وضعیت و رابطه میان ماده و انرژی می پردازد. وقتی با دید انرژی به هستی نگاه کنیم می توانیم خیلی از ناشناخته ها را کشف و برای تمام عجایب دلیل بیاوریم.

البته این نکته بسیار ضروری است که بدانیم ما هیچگاه نمی توانیم بگوییم طرز فکر خاصی عین واقعیت است و طبیعت دقیقا از همین قانون پیروی می کند. زیرا انیشتین میگوید:

” جهان هستی مانند ساعتی است که بر روی دیوار نصب شده است. ما هیچگاه نمی توانیم به درون ساعت نگاه کنیم. ما از شواهد و قرائنی که وجود دارد ( مثل عقربه ها و اعداد روی صفحه ) و از رفتاری که جهان دارد مثل حرکت عقربه ها ، قانون درونی آنرا حدس میزنیم.

اما هیچ گاه نمی توانیم بگوییم که دقیقا داخل ساعت همانطور که ما حدس زده ایم کار میکند. ما فقط باید دستگاهی را بوجود آوریم که جهان هستی آن را تایید کند. این دستگاه یکتا نیست. بلکه می توان بیشمار دستگاه ایجاد کرد که طبیعت هم با همه آنها سازگار باشد و ما تنها میتوانیم نسبت به دستگاه خاصی بگوییم که فلان چیز صحیح و فلان چیز غلط است.”

 و این همان نظریه نسبیت انیشتین است که بسیار ساده شده است.

بنابر این ما همیشه بدنبال آن هستیم که دستگاهی را بوجود آوریم که جواب خیلی از سوالهای ما را داشته باشد و تا به امروز انرژی اکثر آنچه که در سالهای پیش عجایب خوانده شده است را پاسخ داده است. مثل کارهای عجیبی که مرتاض های هندی انجام می دهند. تنها کاری که مرتاض ها انجام میدهند بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن است. به خاطر همین میتوانند حتی از دیوار رد شوند. اجسام مختلفی را بدون درد و خونریزی وارد بدن کنند. زیرا ارتعاشات خود را بالا برده اند و بدن تبدیل به یک ماده با انرژی بسیار بالا شده است و بنابراین عکس العمل ها و رفتار متفاوتی را از خود نشان میدهد.

اما چطور میشود ارتعاش را بالا برد.

این مساله بحث بسیاری دارد که در اینجا در یک یا دو صفحه نمی توان گفت. فقط می توان به این نکته اشاره کرد که یکی از راهها تمرکز کردن است .

خیلی وقتها وقتی به چیزی که معتقد هستیم به سرمان می آید. مثلا معتقدیم که بعد از هر خنده گریه هست. این باعث می شود که ناخودآگاه ما انرژی هایی از خود ساتع کند که در جهان هستی تاثیر گذار باشد.

شانس و احساس و باور ما
وقتی ما احساس کنیم خوش شانس هستیم بر روی محیط و جهان هستی تاثیر می گذاریم فکر ما احساس ما و باور های ما باعث می شود انرژی هایی در دنیا پخش شود که ما را به سمت خوش شانسی هدایت کند.

ناخودآگاه دوست دارد ما را به سمتی ببرد که ما معتقد به آن هستیم. بنابر این ما را به سمت گریه کردن می کشاند. و ما در تمام لحظات بدون اینکه خودمان بدانیم به سمت گریه کردن سوق پیدا میکنیم که در نهایت علت آنرا پیدا می کنیم (ناخودآگاه آنرا پیدا میکند ) و گریه میکنیم. فرکانس.

انرژی افکار ما در محیط پخش می شود و روی همه چیز تاثیر می گذارد. احتمالا برای شما پیش آمده که از محل و یا مکانی متنفر باشید و دوست نداشته باشید که به آنجا بروید. این مسئله دقیقا به خاطر وجود انرژی های منفی موجود در آنجا است که روی شما تاثیر گذاشته و شما به صورت ناخودآگاه از آنجا فراری می شوید. و هزاران پدیده دیگر که علت همه آنها انرژی است. در مورد شانس هم همینطور است. ناخودآگاه.

انرژی و شانس

وقتی ما احساس کنیم خوش شانس هستیم بر روی محیط و جهان هستی تاثیر می گذاریم  فکر ما احساس ما و باور های ما باعث می شود انرژی هایی در دنیا پخش شود که ما را به سمت خوش شانسی هدایت کند. و همین طور هم بدشانسی. هر انسانی که معتقد است بسیار بد شانس است همیشه بدشانسی می آورد. انرژی مثبت.

تصور آینده ، موفقیت و شانس. ناخودآگاه
“ما انسانها همانی هستیم که در کودکی آینده خود را تصور میکردیم “. بهتر است از این به بعد فکر کنیم خوش شانس هستیم.

بین افرادی که می شناسیم خیلی ها را می بینیم که به بدشانسی خود معتقد هستند و همچنان بد شانسی می آورند. بهتر است از این به بعد فکر کنیم خوش شانس هستیم. این باعث می شود که روحیه بهتری برای زندگی بدست بیاوریم و در خیلی از موقعیتها از اعتماد به نفس بهتری برخوردار شویم. فرکانس.

“ما انسانها همانی هستیم که در کودکی آینده خود را تصور میکردیم “

شما در کودکی چه طور خود بزرگی خود را تصور می کردید؟ آیا هم اکنون همان نیستید.

 

بیشتر بخوانید:
کریستال کوارتز (2). سنگ های شفابخش و جادویی
وبلاگ حکمت کهن – استاد هرمس

منبع کانال تلگرام حکمت کهن کانال آپارات حکمت کهن وبلاگ حکمت کهن (میکائیل)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

« Translate - ترجمه »
֍ هدیه حکمت کهن - برای دریافت هدیه خود کلیک کنید.دریافت هدیه