حکمت کهن
علوم باطنی ، فراروانشناسی

اخبار و اطلاعیه های بخش های مدیریت سایت، اساتید، پشتیبانی، بخش آموزش و دوره های آموزشی، تخفیفات فروشگاه حکمت کهن، خدمات ویژه، محصولات دیجیتال اختصاصی تولید شده توسط گروه آموزشی و تحقیقاتی حکمت کهن و … را در اینجا ملاحظه فرمایید.  تماس با ما

اختلالات ۲۴ ساعت گذشته در وب سایت حکمت کهن

۱۴۰۱/۰۳/۰۳

اطلاعیه وبسایت حکمت کهنبه اطلاع کلیه اعضا، حامیان، طرفداران و کاربران محترم وب سایت آموزشی و تحقیقاتی حکمت کهن می رساند، همانگونه که اغلب مطلع هستید، معروفیت و محبوبیت سایت حکمت کهن در کشور عزیزمان ایران و بیش از ۳۲ کشور جهان، موجبات حسادت و ناراحتی بسیاری تنگ نظران را فراهم کرده و همواره در پی از بین بردن و متوقف کردن بیش از ۱۲ سال فعالیت این سایت هستند.

در اقدام اخیر از ساعت ۹ صبح روز گذشته ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ (دوشنبه) به سبب حملات شدید هکرها، سایت دچار اختلال شده و تا امروز ساعت ۱۰ صبح (۱۴۰۱/۰۲/۰۳ – سه شنبه) وبسایت آموزشی و تحقیقاتی حکمت کهن، با اختلال مواجه بوده و در دسترس نبوده است.

خوشبختانه با تلاش کارشناسان سایت حکمت کهن و نیز شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ، سایت حکمت کهن در دسترس هکران قرار نگرفت و تنها موفق به ایجاد اختلال در صفحه نخست سایت و برخی برگه ها و صفحات شدند.

کلیه داده ها و اطلاعات سایت حفاظت شده و در امنیت کامل می باشند.

به حول الله و قوته اینک سایت حکمت کهن به روال عادی برگشته و همچنان فعال می باشد.

از همه شما عزیزان که در این مدت ۲۴ ساعته ما را حمایت کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

بزودی و ظرف چند ساعت آینده وسایل ارتباطی سایت از جمله واتساپ پشتیبانی و تلگرام پشتیبانی نیز فعال خواهند شد. از وقفه پیش آمده در ارتباطات و پاسخگویی پوزش می طلبیم. سپاسگزار شکیبایی شما عزیزان هستیم.

شماره موقت واتساپ پشتیبانی

۱۴۰۱/۰۱/۰۳

اطلاعیه وبسایت حکمت کهنبا پوزش از وقفه های پیش آمده در ارائه خدمات و پشتیبانی به کاربران عزیز و گرامی و سپاس از اعتماد و شکیبایی اعضای سایت و کاربران گرامی، از امروز ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ شماره همراه زیر به عنوان شماره موقت واتساپ پشتیبانی وب سایت آموزشی و تحقیقاتی حکمت کهن فعال می باشد.            ۰۹۳۷۱۱۵۹۲۹۷

با توجه به تعطیلات نوروزی، پشتیبانی حکمت کهن بصورت محدود و از ساعت ۱۹ تا ۲۱ پاسخگو می باشد.       سپاسگزاریم

تبریک عید نوروز - سال ۱۴۰۱ خورشیدی

۱۴۰۱/۰۱/۰۱

اخبار وبسایت حکمت کهننوروز باستانی، آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی و اعتدال بهاری را به همه مردمان گستره فرهنگ ایرانی تبریک و شادباش می گوییم. از پروردگار بزرگ برای همگان روزگاری سراسر شادی، تندرستی، پیروزی، عشق و محبت، صلح و آرامش، برکت و فراوانی و صلح درونی آرزو می کنیم.         دلهایتان بهاری

سامانه پیامکی حکمت کهن

۱۴۰۰/۰۹/۰۶

اطلاعیه وبسایت حکمت کهنکاربران گرامی، در صورت تمایل به دریافت پیامک های اطلاع رسانی ثبت نام، خرید، وضعیت سفارشات، اطلاعیه ها، تخفیفات فروشگاه، اخبار، خدمات سایت حکمت کهن و … می باشند، ضمن ثبت شماره همراه خود در فرم های خبرنامه، خرید از فروشگاه، ثبت نام، تماس با ما و … امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را برای سیم کارت خود فعال کنید.       سپاسگزاریم

 

نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول :
برای فعال سازی پیام های تبلیغاتی، شما میبایست از خط خود، عدد ۲ را به شماره پیامکی ۸۹۹۹ ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت همراه اول مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا ۲۴ ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا ۲۴ ساعت بعد فعال می گردد.

فعال‌سازی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل:
– شماره‌گیری کد ‎۵۰۰۶#*
– و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۵۰۰۵ 

تکمیل و ارسال کلیه سفارشات

۱۴۰۰/۰۹/۲۵

اخبار وبسایت حکمت کهنکلیه سفارشات و درخواست های طالع، بررسی وضعیت هاله و چاکراها، تعیین ذکر و مانترای شخصی، انجام عمل دعا و طلسمات، ابطال سحر و جادو، افسون و شارژ و بنام زدن مهره ها و … درخواست شده تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ تکمیل و ارسال خواهند شد.

از اعتماد و شکیبایی شما سپاسگزاریم

همکاری و ارسال مطلب و نوشته

۱۴۰۰/۰۸/۰۷

اطلاعیه وبسایت حکمت کهندر صورت تمایل به همکاری با گروه حکمت کهن، می توانید مقالات و یا ترجمه های خود در زمینه علوم باطنی و ماوراء، فراروانشناسی، موفقیت و توسعه فردی و … را از طریق لینک و فرم زیر برای ما ارسال کنید. مقالات و یا ترجمه ها به نام خود شما در وبسایت آموزشی و تحقیقاتی حکمت کهن منتشر خواهند شد.

سپاسگزاریم. 

مشکل خط تلفن و واتساپ پشتیبانی

۱۴۰۰/۰۶/۱۲

اطلاعیه وبسایت حکمت کهناز تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ خط تلفن و واتساپ پشتیبانی قطع می باشد. لطفا از طریق فرم “تماس با ما” با پشتیبانی و مدیریت سایت در ارتباط باشید.

از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

« Translate - ترجمه »
֍ هدیه حکمت کهن - برای دریافت هدیه خود کلیک کنید.دریافت هدیه