درباره ما

֍ اهداف و برنامه ها

مجموعه حکمت کهن چند هدف را دنبال میکند.

  • تبیین و شناساندن و ارائه علوم باطنی و غریبه در جایگاه حقیقی آن.
  • آموزش عملی ، نظری و کاربردی علوم باطنی و غریبه به مشتاقان و جویندگان واقعی.
  • تحقیق و پژوهش در علوم باطنی ، متافیزیک و علوم پنجگانه غریبه.
  • کمک و یاری به افراد در موفقیت ، توسعه شخصی و رسیدن به خواست ها و آرزوها.
  • کمک و یاری به نیازمندان و ارائه خدمات ویژه به همگان.

   ” پروردگارا ! شفا و آرامش بندگانت را در کلام و دست های من قرار ده.”     – آمین       

پروردگار جهانیان ، عالم هستی و کائنات را بر پایه نظم و دانشی شگرف و عالی بنیان نهاده است. ورای دانش بشری و قواعد علوم تجربی، اصول و قوانینی خفیه و غریب و رمزآلود بر آفرینش سراسر اسرار حاکم است. علوم باطنی به گونه ای معنوی و ژرف به شناخت، شناساندن و تبیین اصول و قوانین خفیه الهی می پردازد.

اصول و قوانینی الهی و حاکم بر سراسر هستی و کائنات ، ورای علوم تجربی و معرفت مادی بشر که میشود تا که طی طریق آن ، نزدیکی و اتصال به پروردگار ، اتحاد و یکی شدن با کائنات ، قرار گرفتن در موفعیت طرح الهی ، پیوستگی در زنجیره عشق الهی ، موفقیت ، خوشبختی، بزرگی و شرافت ، معنویت ،کمال و رستگاری انسان را باعث شود.

حکمت کهن

حکمت کهن ، ثمره بیش از ۱۸ سال یادگیری و شاگردی ، آموزش ، پژوهش و تحقیق ، تجربه ، تمرین و ممارست و کار عملی در طریق خودشناسی ، خداشناسی ، شناخت عالم هستی و کائنات و معرفت به علوم غریبه و خفیه و رموز عالم هستی است.

حکمت کهن ، روزن و دریچه ای از دانسته ها و تجربیات شخصی است به اصول و قوانین اسرارآمیز ، خفیه و زاینده الهی که در سراسر عالم هستی و کائنات جاری و حاکم بر آفرینش هستند. حکمت کهن سفری است به درون. سفری است منحصر به فرد که دانشی رازآلود و حقیقی ، معنویت و معرفتی ژرف و الهی و برکت و فراوانی به شما خواهد بخشید و زندگی شما را تغییر خواهد داد.

اهداف و برنامه ها

مجموعه حکمت کهن چند هدف را دنبال میکند.

۱-    تبیین و شناساندن و ارائه علوم باطنی و غریبه در جایگاه حقیقی آن.

۲-    آموزش عملی ، نظری و کاربردی علوم باطنی و غریبه به مشتاقان و جویندگان واقعی.

۳-    تحقیق و پژوهش در علوم باطنی ، متافیزیک و علوم پنجگانه غریبه.

۴-    کمک و یاری به افراد در موفقیت ، توسعه شخصی و رسیدن به خواست ها و آرزوها.

۵-    کمک و یاری به نیازمندان و ارائه خدمات ویژه به همگان.

دعا و خواست ما از پروردگار بزرگ همواره این است که: ” پروردگارا ! شفا و آرامش بندگانت را در کلام و دست های من قرار ده.”     

تبیین و شناساندن و ارائه علوم باطنی و غریبه در جایگاه حقیقی آن.

خوشبختانه در دنیای امروز و در جامعه ما مردم و بویژه جوانان ، توجه خاصی به علوم باطنی و روحی دارند.این توجه و جویندگی و کنکاش در ماوراء الطبیعه و علوم غریبه و باطنی خود بخشی از برنامه و مسیر تعادل و تکامل در هستی و کائنات است.

و اما متاسفانه از دیگر سو در جامعه ما چند سالی است که علوم باطنی و غریبه به صنعت و تجارتی با گردش مالی میلیاردی تبدیل شده است.افرادی سودجو و عمدتا ناتوان ،دروغگو و شیاد که هیچ آشنایی و توانایی در علوم غریبه و باطنی ندارند ، از طریق هزاران سایت و کانال تلگرام و پیج اینستاگرام به فروش انواع CD و DVD ، کتاب ، فیلم، سخنرانی، اشیاء و وسایل، سنگ و لوح و دعا و طلسم حک و ضرب ماشینی و کارگاهی می پردازند. اینان علوم غریبه و باطنی را صرفا تجارت و کسب و کار الکترونیکی میدانند.

برای عضو گیری و افزایش اعضا و مشتریان صدها عنوان کتاب های خطی را برای دانلود در اختیار عموم میگذارند.بدون توجه به اینکه:

اولا استفاده از این کتاب ها و نسخ طلسم و دعا، بدون داشتن اذن و آگاهی و گذراندن مراحل و رعایت اصول و مراسم و … در بهترین حالت بی نتیجه است و در موارد فراوان باعث فعالسازی انرژی ها و قدرت های منفی و هلاک کننده است.از این رو باعث بی ایمانی و ناباوری گروهی و نابودی و بهم ریختگی و درد و رنج گروهی بسیار از مردم میشوند.

دوم اینکه برخی از این کتاب های خطی ، جعلی و مطالب آنها بی ارزش است و آن بخش از کتب خطی که اصل بوده و یا متعلق به اساتید بزرگ هستند در آنها اسرار و رموز و قواعد بگونه ای پوشیده و سری بیان شده اند و ظاهر محتوای آنها موید حصول به این علوم و اسرار و رموز آن نمیباشد.

برخی نیز در جهت کسب درآمد بیشتر، انواع مطالب و روش ها و دستورات و نسخ ناقص ، نامطمئن ، بی ربط، جعلی و … را از خود و یا به نقل قول از دیگری به خورد مشتاقان و جویندگان می دهند.

مطالب و روش هایی که هرگز درباره اصالت و حقیقت آنها هیچ مطالعه و پژوهشی صورت نگرفته.

برای نمونه ، تهیه انواع مراقبه های ثروت و جذب عشق و تناسب اندام و … که صرفا بر اساس کشش فروش در بازار و علاقه خریداران ، بصورت جعلی و ناقص ، بی پایه و بدون نتیجه موثر و مشخص، تهیه شده و در قالب انواع چله و دوره بفروش میرسند.البته این فایل ها و مطالب در نتیجه اثرات ذهنی بطور موقت و لحظه ای باعث خوشنودی و باور افراد و خوشایند آنان است اما فقط به مانند مواد مخدر و افیون اثرات موقت خوشایند دارند.

روزانه صدها کانال تلگرام و پیج اینستاگرام با ارسال صدها پست از اینگونه مطالب و همچنین فروش تبلیغات و …. میلیاردها درآمد دارند.برخی از آنان بصورت ۲۴ ساعته مشغول ارسال پست و فایل و تبلیغ هستند.

افراد پس از یادگیری مطالبی ناقص و جعلی در خصوص راز قانون جاذبه، شروع به فروش آموزش و فایل های خودساخته و نامعتبر به دیگران میکنند و کسب درآمد خوبی هم دارند.واقعا چرا اینان خود از قانون جذب ، کسب ثروت نمیکنند؟!

اسرار هرگز فاش نخواهند شد.

همگان به این واقعیت توجه داشته باشند که هرگز اسرار و رموز حقیقی این علوم در اینترنت وجود نداشته و فاش نخواهد شد.آنانی که بر اسرار و رموز و خفیات آگاهند، آن اسرار را نمی فروشند و جز در اختیار برخی شاگردان محرم و اهل راز قرار نخواهند داد.

سروسامان یافتن این وضعیت و وجود یک منبع قابل اطمینان در آموزش و پژوهش در علوم باطنی و غریبه از اهداف مجموعه حکمت کهن است.

آموزش عملی ، نظری و کاربردی علوم باطنی و غریبه به مشتاقان و جویندگان واقعی.

در مجموعه حکمت کهن آموزش بصورت دوره های کلاسیک می باشد.دوره های آموزشی بصورت کل و یکپارچه در زمینه کلیه علوم خفیه و غریبه پنجگانه و اجزا و زیر بخش های آن از ابتدایی و مقدمات تا پیشرفته و تخصصی در بخش های نظری و عملی و کاربردی است.

آموزش و پیشرفت تک تک افراد تا حصول به نتایج تعیین و اعلام شده برای هر دوره ، بطور دقیق و مستمر پیگیری می شود.

توسعه شخصی و توانایی عملی و فعال شدن توانایی ها و قدرت های درونی و خدادادی افراد ، در دوره های آموزشی ما دارای اهمیت فراوان و اصل است.

کسانی که با موفقیت دوره ها را به پایان می رسانند و همچنین هر فرد توانمند و مشتاق می توانند در دوره های آموزشی و در پژوهش و تحقیق در علوم غریبه و باطنی با مجموعه حکمت کهن همکاری کنند و بخشی از جامعه ما باشند.

تحقیق و پژوهش در علوم باطنی ، متافیزیک و علوم پنجگانه غریبه.

یکی از اهداف این مجموعه پژوهش و تحقیق در زمینه های مختلف نظری ، عملی و کاربردی در بخش ها و شاخه ها و موضوعات گوناگون علوم غریبه ، باطنی و ماوراء طبیعه است.

از پروژه های تحقیقی و پژوهشی در دست انجام این مجموعه میتوان به پروژه استفاده کاربردی از اهرام در درمان بیماری های جسمی و روحی و دریافت و تعادل سطوح انرژی و … و یا پروژه استفاده کاربردی از عدد فی “نسبت طلایی یا دنباله عددی فیونانچی” در موضوعات و موارد خاص و همچنین پروژه های تحقیقاتی …. نام برد.

کمک و یاری به افراد در موفقیت ، توسعه شخصی و رسیدن به خواست ها و آرزوها.

علاوه بر ارائه آموزش ها ، مشاوره و راهنمایی و خدماتی که در سایت یا مجموعه حکمت کهن عرضه شده و یا به مرور خواهد شد ، هدف از دوره های آموزشی و اجرای پروژه های پژوهشی ، آموزش افراد مدد رسان و یاری دهنده به انسان ها و مشاوره و کمک به افراد در توسعه شخصی ، بهبود سطح مادی و معنوی زندگی ، درمان دردهای روح و جسم و جان ، رسیدن به خواسته ها و آرزوها و توسعه و گسترش معنویت است. 

کمک و یاری به نیازمندان و ارائه خدمات ویژه به همگان.

در مجموعه حکمت کهن هر درآمد یا عایدی مجموعه، طبق روال ۱۶ سال گذشته بین افراد و خانواده های نیازمند توزیع می شود.

همچنین مجموعه ای از امکانات و خدمات در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.از جمله مشاوره ها ، تعیین طبع و مزاج ، تعیین طالع و زایچه ، تعیین ذکر شخصی و اسم اعظم ویژه هر فرد ، تعیین نام دوم بر پایه طالع و زایچه و کدهای کیهانی خاص هر فرد و …