حکمت کهن
علوم باطنی ، فراروانشناسی

ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم

بهبود ارتباطات - حساسیت - مثبت اندیشی - گام ها و اقدامات - صداقت - اساس دوستی

همیشه برای شروع دوباره امید هست. ارتباطات بین دو نفر که یکدیگر را بسیار دوست دارند ، ممکن است ناگهانی و بعضا بدون دلیلی چندان جدی ، از بین برود و چیزی جز نفرت باقی نماند. اگر واقعا مایلید که ارتباطات قطع شده خود با دیگران را اصلاح کرده و کدورت‌های ایجاد شده را از میان بردارید تا آخر مطلب با ما باشید… برقراری مجدد یک ارتباط می‌تواند تاثیر بسزایی در شادمانی و آرامش بخشیدن به روح شما داشته باشد. داشتن یک دوست خوب و نزدیک ، شادی و آرامش خاصی برایتان به ارمغان خواهد آورد…

1 753

مهارت های رفتاری - مهارت های ارتباطی ، روابط عاشقانهارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم

مهارت های رفتاری و توسعه ارتباطات

توسعه مهارت های فردی

وقـت گـذاشتن – حـساس بودن – رفـتار محترمانه

 

 

موفقیت و توسعه فردی

هیچ ایامی بدتر از زمانی نیست.که ارتباط بین دو دوست یا همکار خوب یا یک زوج عاشق.، به هر علتی خراب شده باشد.و علیرغم اینکه هر دو طرف از دوری یکدیگر رنج می‌برند.اما هیچکدام پیشقدم نشوند.تا دوباره این ارتباط آسیب دیده را بهبود بخشند. ارتباطات و روابط عاطفی. توسعه ارتباطات با مهارت های رفتاری و مهارت های ارتباطی. آیین دوستیابی. موفقیت.

همیشه برای شروع دوباره امید هست. ارتباطات بین دو نفر که یکدیگر را بسیار دوست دارند.، ممکن است ناگهانی و بعضا بدون دلیلی چندان جدی ، از بین برود.و چیزی جز نفرت باقی نماند. اگر واقعا مایلید.که ارتباطات قطع شده خود با دیگران را اصلاح کرده.و کدورت‌های ایجاد شده را از میان بردارید.تا آخر مطلب با ما باشید.

گاهی اوقات برای جبران یک اشتباه خیلی دیر می‌شود و ناگهان دیگر دوستی وجود ندارد که شما بخواهید برایش جبران اشتباه کنید. پس تا زمان هست و دوست شما هم هست ، گذشته‌ ها را جبران کنید و با هم سفر خوبی به سوی جاودانگی داشته باشید.
وقت بگذارید

این قطعی ارتباط ، فرقی نمی‌کند یک طرفه باشد یا دو طرفه. هر یک از طرفین باید برای از بین بردن کدورت ایجاد شده و برقراری مجدد ارتباط وقت بگذارند. باید تمام خشم‌هایی که از هم دارند را آزاد کنند و تمام صدماتی را که از یکدیگر دیده‌اند ، ‌فراموش کنند تا بتوانند به آرامش برسند و بتوانند تصمیم گیری درستی داشته باشند.

برای برخی مردم گذر از این مرحله ، فقط چند روز یا چند هفته طول می‌کشد. برای برخی هم ممکن است ماهها یا حتی سال ‌ها طول بکشد. زمان رسیدن به این مرحله اهمیتی ندارد و مستقیما بویژگی‌ های شخصیتی هر کس بستگی دارد. موفقیت و توسعه فردی.

حساس باشید

اگر آغازگر این جدایی شما بودید قاعدتا زمان رسیدن به مرحله‌ جبران ، برای شما کوتاه‌تر خواهد بود. اگر طرف مقابل شما مایل باشد همه اشکال ارتباطی ‌اش با شما را قطع کند ، هرگز سعی نکنید او را متقاعد کنید زیرا نمی توانید و نباید کسی را وادار به انجام کاری کنید.

با گام ‌ها و اقدامات کوچک شروع کنید

با اقدامات کوچک سعی کنید طرف مقابل خود را از لحاظ ذهنی آماده کنید. مثلا یک ایمیل یا یک پیامک می‌تواند آغازگر خوبی باشد. از گفت و گوی طولانی بپرهیزید. زیرا به لحاظ طبیعت انسانی صحبت کردن در باره گذشته ،‌ در این مرحله نمی‌تواند ایده خوبی باشد. موفقیت و توسعه فردی.

عذرخواهی کنید
֍ مطلب پیشنهادی برای مطالعه:

انگیزه و موفقیت. روز خود را با انگیـزه و انرژی مثبت آغاز کنید

بیشتر بخوانید:
درباره هنر عفو و بخشش

اگر در شکسته شدن این ارتباط شما مقصر هستید ، حتما باید صمیمانه عذرخواهی کنید. اگر رفتار شما طوری باشد که طرف مقابل حس کند که چندان هم از آسیبی که وارد کرده‌اید پشیمان نیستید ، این آشتی به وقوع نخواهد پیوست. آیین دوستیابی.

عشق و دوستی - بهبود ارتباطات
عذرخواهی کنید – مثبت باشید – با احترام رفتار کنید
مثبت باشید

سعی کنید در کلام و در عمل مثبت باشید. حتی در جایی که طرف مقابل شما هم حضور ندارد ، ‌از مسیر مثبت خارج نشوید. ‌زیرا ممکن است حرف‌های احیانا منفی که شما جاهای دیگر و در غیبت دوست خود مطرح کنید هم به طریقی به گوش دوستتان برسد و رغبت او را برای ترمیم این ارتباط از بین ببرد.

با احترام رفتار کنید

اگر واقعا تصمیم دارید ارتباط آسیب دیده‌ای را اصلاح کنید ، حتما احترام آمیز رفتار کنید. حتی در حضور دیگران هم بهتر است چیزی در مورد اتفاقاتی که بین شما افتاده صحبت نکنید. به این روش حتی حسادت دیگران را هم بر نمی انگیزید.

صادق باشید

زمانی که موقعیت مناسب شد.و خواستید درباره علت کارهایی که کردید.که باعث شد به ارتباط‌تان آسیب برسد.، صحبت کنید در مورد اشتباهاتی که مرتکب شدید صادق باشید. دروغگویی نه تنها کمکی به شما نمی‌کند.بلکه اگر حقیقت ماجرا از جایی دیگر کشف شود.، کار بدتر خواهد شد.

پایه و اساس را بر دوستی بگذارید

کلید اصلاح ارتباطات ، صرف نظر از اینکه بخواهید.صمیمیت گذشته را دوباره پیدا کنید.یا حتی صمیمی تر از گذشته بشوید.، داشتن یک دوستی قوی و محکم است. بیاموزید که دوستانه صحبت کنید. ‌احترام یکدیگر را حفظ کنید.و مانند دوستان خوب به هم بچسبید. بسیاری از زوج‌ های موفق زندگی ، کاری یا تحقیقاتی ، در ابتدا دوستان بسیار خوبی برای هم بوده‌اند. مهارت های ارتباطی. مهارت های رفتاری.

گرچه حل کردن مشکل یک ارتباط می‌تواند مرحله‌ای بسیار سخت در زندگی باشد.اما هر ارتباط شکست خورده‌ای درس ‌هایی در مورد خود شما است.که شما را برای فصل دیگری در زندگی آماده می‌کند. آیین دوستیابی. موفقیت و توسعه فردی.

بهبود ارتباطات و آیین دوستیابی. موفقیت و توسعه فردی.
پایه و اساس را بر دوستی بگذارید.

هیچگاه از پیشقدم شدن برای زنده کردن یک ارتباط از بین رفته نترسید. یک نفس عمیق بکشید.و به خاطر داشته باشید.که دوست شما هم منتظر شماست.

برقراری مجدد یک ارتباط می‌تواند تاثیر بسزایی در شادمانی و آرامش بخشیدن به روح شما داشته باشد. داشتن یک دوست خوب و نزدیک ، شادی و آرامش خاصی برایتان به ارمغان خواهد آورد. آیین دوستیابی.

گاهی اوقات برای جبران یک اشتباه خیلی دیر می‌شود.و ناگهان دیگر دوستی وجود ندارد.که شما بخواهید برایش جبران اشتباه کنید. پس تا زمان هست.و دوست شما هم هست.، گذشته‌ ها را جبران کنید.و با هم سفر خوبی به سوی جاودانگی داشته باشید. مهارت های ارتباطی. مهارت های رفتاری.

 

منبع وبلاگ حکمت کهن - هرمس وبلاگ حکمت کهن - میکائیل وبلاگ حکمت کهن - اسرافیل
1 نظر
  1. سینا بهبودی می گوید

    واقعا عالی است.
    ممنون از سایت خوب و مطالب و مقالات جالبتون.
    همیشه پیروز و پایدار باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

« Translate - ترجمه »
֍ هدیه حکمت کهن - برای دریافت هدیه خود کلیک کنید.دریافت هدیه